Skip Navigation Linksمحصولات/گلخانه های پلاستیکی ULMA

Skip Navigation Linksگلخانه های پلاستیکی ULMA

گلخانه های پلاستیکی شرکت ULMA اسپانیا
هلدینگ کشاورزی آپادانا، به عنوان نماینده انحصاری شرکت لولا اسپانیا در ایران، آماده فروش انواع گلخانه و محصولات آن شرکت معظم به سرمایه گذاران صنعت گلخانه می باشد.


شرکت ULMA اسپانیا(عضوی از گروه هلدینگ معظم MOnDRAGON اسپانیا) ، با بیش از پنجاه سال سابقه و خوشنامی در عرصه طراحی و تولید گلخانه های پلاستیکی، شرکتی صاحب سبک و صاحب بالاترین سطح فناوری در این عرصه بوده و از این لحاظ، مهمترین و معظم ترین شرکت گلخانه ساز پلاستیکی در کشور اسپانیا و یکی از سه شرکت قدرتمند و معظم در این عرصه، در اروپا و جهان به شمار میرود. گروه مجموعه ای معظم از شرکتهای مختلف در حوزه های فعالیت گسترده ای از عمران و ساخت و ساز گرفته تا ساخت و تولید ماشین آلات بسته بندی تمام اتوماتیک تشکیل شده است.
محصولات شرکت ULMA اسپانیا، شامل انواع مختلف گلخانه های مدرن پلاستیکی، اعم از تونلی، سیرکولار و گاتیگ در ابعاد و اندازه های گوناگون جهت انواع کاربرد کشت صیفی جات، گلهای شاخه بریده و تولید نشا بوده و نیز طیف گسترده ای از تجهیزات و تأسیسات مورد نیاز در گلخانه ها می باشد. از آن مهم تر، وجه تمایز این شرکت در مقایسه با سایر شرکتهای مشابه، در وجه نخست طراحی دقیق و مهندسی گلخانه ها، به صورت خاص و بر مبنای ویژگیهای ابعدی و اقلیمی مورد درخواست مشتری و در وجه دوم، توجه به توجیه پذیری اقتصادی طرح مورد درخواست مشتری می باشد.
این شرکت، در حدود یک دهه فعالیت مستمر در ایران، در گروه مشترک با شرکت سبز آشیان آپادانا، بیش از ده هکتار انواع گلخانه های مدرن پلاستیکی، جهت کشت صیفی جات، گلهای شاخه بریده و نشاء احداث نموده و برنامه ای منسجم را در راستای کسب سهم بیشتری از بازار در ایران، دنبال می نماید.

آخرین دستاورد فن آورانه این شرکت، در طراحی گلخانه های مدرن پلاستیکی، عبارتست از:

1)طراحی سیستم متمرکز تولید گرمایش، سرمایش، رطوبت و سایر پارامترهای اقلیمی مورد نیاز گلخانه، که به سیستم Ultra Clima یا Supreme airشهود است.
2) سازه ای بسیار پایدار دارای حداکثر استقامت و پایداری در برابر بار محصول، بار برف و باد که به واسطه پوشش منحصر به فرد آلوماگ و نیز سطح مقطع بیضوی المان های سازه، عرض دهانه تا 6/16 متر را در عین حداکثر مقاومت در برابر رطوبت و بار وزنی، فراهم نموده است.


شما مشتری گرانقدر در صورتیکه نسبت به کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با ویژگی های محصولات این شرکت علاقه مند هستید. می توانید وبسایت این شرکت به نشانی www.Ulmaagricola.com را مطالعه نمائید. نیز در صورت علاقه مندی به خرید گلخانه های مدرن پلاستیکی شرکت اولی اسپانیا می توانید از لینک تماس با ما و انتخاب موضوع تماس احداث گلخانه های اولاً از خدمات کارشناسان، و نیز دریافت پیشنهاد فنی (Quatution) شرکت اولا تحت متد پیشنهادی ما استفاده نمائید.