Skip Navigation Linksمحصولات/گلخانه های شیشه ای

Skip Navigation Linksگلخانه های شیشه ای

گلخانه های شیشه ای
هلدینگ کشاورزی آپادانا، به واسطه ارتباط و گروه تجاری با در شرکت هلندی تولید کننده گلخانه های شیشه ای آماده همکاری با سرمایه گذاران محترم، در طراحی، تولید و احداث، راه اندازی و بهره برداری از انواع گلخانه های شیشه ای می باشد. نیز هلدینگ کشاورزی آپادانا، از رهگذر توانایی در طراحی انواع سازه های پیش ساخته موفق به طراحی و تلید نوعی از سازه گلخانه های شیشه ای گردیده که امکان خرید محصول تولید داخل در این عرصه را، برای متقاضیان فراهم می نماید.صنعت گلخانه می باشد.


نکته قابل توجه در این عرصه، حجم بسیار بالاتر سرمایه گذاری ثابت، در احداث گلخانه های شیشه ای و در مقایسه با انواع گلخانه های پلاستیکی می باشد، که این مهم، لزوم انجام مطالعات دقیق و جامع امکان سنجی اقتصادی را، در احداث گلخانه های شیشه ای، بیش از انواع پلاستیکی، صد چندان می کند.
بعبارت دیگر اگر شما مشتری گرانقدر، به دنبال احداث گلخانه های شیشه ای هستید، حداقل یک و نیم تا دو برابر هزینه و احداث گلخانه های نوع پلاستیکی را، می بایست در سرمایه ثابت خود در نظر بگیرید. بدیهی است که در این صورت، بازار هدف محصولات، قیمت محصولات در آن بازارها، ملاحظات لجستیکی و متد مدیریتی بسیار قدرتمندی را می بایست در کسب و کار خود لحاظ نمایید. همه این موارد، قطعاً دروه بازگشت سرمایه طولانی تر و حساسیت بیشتر در اداره کسب و کار گلخانه های شیشه ای درمقایسه با انواع پلاستیکی، نتیجه خواهد داد.

شما سرمایه گذار محترم، در صورت علاقه مندی به سرمایه گذاری در احداث و توسعه گلخانه های شیشه ای می توانید از طریق لینک تماس با ما و انتخاب احداث گلخانه های شیشه ای در قسمت موضوع تماس، از مشاوره فنی، تا مشاوره مالی- اقتصادی و امکان سنجی کارشناسان ما، تحت متد پیشنهادی ما استفاده نمایید.